معرفی کلید هوشمند اینترا

معرفی کلید هوشمند اینترا

آنچه در این مقاله میخوانید

کلید هوشمند اینترا یکی از انواع کلیدهای دیجیتال است. این کلیدها با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده اند؛ به همین دلیل با استفاده از آن ها می توان نور خانه را به صورت هوشمند تنظیم کرد. به علاوه این کلیدها امکانات بسیار دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. در صورتی که قصد دارید برای تهیه کلید هوشمند از محصولات اینترا استفاده کنید ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید؛ زیرا در ادامه توضیحات مفصل تری در مورد کلید دیجیتال اینترا را ارائه خواهد شد.

 

کلید هوشمند اینترا چیست؟

کلید هوشمند اینترا یکی از پرفروش ترین محصولات این کمپانی است. این کلید های دیجیتال، به دلیل داشتن امکانات و ویژگی های زیادی که دارند، جایگزین بسیار مناسبی برای کلیدهای معمولی قدیمی هستند. با استفاده از این کلید ها می‌توانید به راحتی بخشی از خانه خود را هوشمند سازی کنید؛ در نتیجه هوشمند سازی خانه به وسیله کلید هوشمند، بسیاری از مشکلات مربوط به مصرف انرژی بالا حل خواهد شد. کمپانی اینترا کلید های دیجیتال خود را در مدل های بسیار متنوعی طراحی و تولید کرده می کند؛ در نتیجه، کاربران می توانند با توجه به بودجه خود و انتظاراتی که از یک کلید هوشمند دارند یکی از مدل های کلید دیجیتال اینترا را انتخاب کنند.

 

ویژگی های کلید هوشمند اینترا

کلیدهای دیجیتال اینترا ویژگی‌های مثبت بسیاری دارند که در ادامه تعدادی از مهمترین آنها را معرفی خواهیم کرد.

 

عدم مصرف انرژی بالا

کلید هوشمند اینترا طوری طراحی شده است که کمترین میزان انرژی را برای انجام وظایف خود صرف می‌کند. مصرف انرژی بالا، یکی از مشکلاتی است که بعضی از کلیدهای هوشمند دارند. یکی از مهمترین اهداف تکنولوژی استفاده از منابع به بهترین شکل ممکن است؛ در نتیجه، اگر کلید دیجیتالی، مصرف انرژی بالایی داشته باشد در انجام یکی از مهمترین وظایف خود شکست خواهد خورد.

 

ساخت با مواد با کیفیت

در طراحی کلیدهای دیجیتال اینترا از بهترین متریال ها استفاده شده است. این کمپانی محصولات خود را طوری طراحی می کند که عمر مفید آنها قابل قبول باشد. با نصب تاچ پنل اینترا و کلیدهای آن، علاوه بر کنترل مصرف انرژی، خانه نما و جلوه زیبایی پیدا خواهد کرد.

 

امکان کنترل بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های کلیدهای هوشمند شرکت اینترا، داشتن کنترل اضافه برای تنظیم بهتر ترموستاتیک است. با استفاده از این کنترل‌ها، کاربران می توانند میزان دما را به صورت مکانیکی تنظیم کنند. سرعت فن کلیدها نیز با استفاده از کلیدهای قرار گرفته در قسمت پایین صفحه قابل تنظیم است. شرکت اینترا، کلیدهای خود را در انواع مختلف و به صورت دو دکمه ای، چهار دکمه ای و هشت دکمه ای تولید می کند.

 

دکمه های نماد دار

روی دکمه های کلید هوشمند اینترا، نمادهای مربوط به هریک از آن ها را حک شده است؛ در نتیجه کاربران می‌توانند به‌راحتی کاربرد هر یک از دکمه ها را با استفاده از نماد حک شده روی آن تشخیص دهند. استفاده از کلید دیجیتال اینترا تمامی کاربران ممکن خواهد بود. این ویژگی یکی از محبوب ترین آپشن های محصولات شرکت اینترا است.

 

انواع کلید هوشمند

کلیدهای هوشمند به طور کلی برای ایجاد سهولت بیشتر در تنظیم نور و صرفه جویی در مصرف انرژی برق طراحی می شوند. با این حال مدل های مختلف این کلیدها با کاربردهای متفاوتی وجود دارند. دلیل این تنوع در مدل های مختلف کلید هوشمند اینترا، انتظارات و نیازمندی های مختلف کاربران است. به علاوه وجود و عدم وجود یک سری ویژگی ها می تواند کلیدهایی با قیمت های مختلف را به وجود بیاورد. در ادامه تعدادی از مدل های مختلف کلیدهای هوشمند را معرفی خواهیم کرد.

 • کلید لمسی هوشمند یک پل
 • کلید لمسی دو پل
 • کلید سه پل
 • کلید چهار پل
 • کلید پره
 • کلید ترموستات

انواع کلید هوشمند

مزایای کلید لمسی هوشمند

تکنولوژی امکانات مختلفی را برای انسانها ایجاد می کند تا به موجب آن، زندگی راحت و آسوده ای داشته باشند. هوشمند سازی خانه ها یکی از جذاب ترین دستاوردهای تکنولوژی است که به طور همزمان در صرفه جویی منابع انرژی نیز نقش دارد. کلید هوشمند اینترا یکی دیگر از دستاوردهای مهم تکنولوژی است. در ادامه مهمترین مزایای نصب کلید لمسی دیجیتال ذکر خواهد شد.

 • افزایش ایمنی
 • کنترل کردن میزان روشنایی محیط به صورت خودکار و براساس برنامه ریزی
 • امکان کنترل کردن نور از راه دور
 • صرفه جویی در مصرف انرژی الکتریکی
 • بالا بردن ارزش مالی خانه
 • امکان کنترل وسایل برقی هوشمند
 • تنوع بالا کلید و امکان سفارش گذاری
 • قابلیت دید در تاریکی

 

امکانات مختلف کلید های هوشمند

کلیدهای هوشمند با هدف تنظیم نور خانه به صورت خودکار طراحی شده اند. با این حال این محصولات امکانات دیگری نیز دارند. به طور مثال با استفاده از این کلیدها می توان رنگ نور و میزان دمای اتاق را نیز تنظیم کرد؛ همچنین بعضی از کلیدهای هوشمند، می توانند موسیقی پخش کنند. کلید هوشمند اینترا قابلیت این را دارد که با دیگر تجهیزات هوشمند خانه هماهنگ شود و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند.
بعضی از مدل های پیشرفته کلیدهای هوشمند، بدون اتصال به اینترنت می توانند ساعت و تقویم را کاملاً بروز نگه دارند. به علاوه اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که پس از نصب آنها روی موبایل، می توان موارد زیادی را توسط کلیدهای هوشمند کنترل کرد.
کلید هوشمند اینترا آپشن هایی دارد که با استفاده از آن ها می توان امنیت خانه را حفظ کرد. به طور مثال زمانی که ساختمان خالی است می توان تنظیمات کلید هوشمند را روی حالت خاصی قرار داد. در این حالت چراغ های خانه در زمان‌های مختلف به صورت خودکار روشن و خاموش می شوند.

امکانات مختلف کلید های هوشمند

کلید هوشمند بی سیم و با سیم

جامع ترین دسته بندی کلید های هوشمند مربوط به دو مدل بی سیم و باسیم می شود. هر یک از این مدل ها امکانات و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در ادامه دو مدل کلید هوشمند بی سیم و باسیم معرفی خواهند شد.

 

کلید هوشمند بی سیم

کلید هوشمند اینترا کلیدی است که فعالیت آن از طریق اتصال به وای فای انجام می گیرد. با استفاده از این کلید ها می توان سیستم روشنایی را از راه دور کنترل کرد. به طور مثال چراغ های خانه را می توان از راه دور روشن یا خاموش کرد.

 

کلید هوشمند باسیم

کلیدهای با سیم قابلیت های زیادی دارند. به طور مثال علاوه بر امکان کنترل کردن سیستم روشنایی از راه دور می توان تنظیمات مدنظر را با لمس انگشتان ایجاد کرد. این کلید ها از نظر ظاهری، نوع عملکرد، میزان کنترل و… بسیار پیشرفته تر از کلیدهای عادی هستند.

 

قیمت کلید هوشمند اینترا

کلید هوشمند اینترا در مدل های مختلف طراحی و تولید می شود. هر یک از این مدل ها دارای امکانات و ویژگی های متنوعی هستند. این امکانات متنوع، از فاکتورهای تأثیر گذار در عدم ثبات قیمت تاچ پنل اینترا و کلیدهای آن است. از دیگر فاکتورهایی که باعث کاهش و افزایش قیمت کلیدهای لمسی اینترا می شود نوع متریال های بکار رفته در این محصولات هستند. بدیهی است که کلیدهای تولید شده با متریال های با کیفیت، عمر مفید بیشتری دارند؛ در نتیجه قیمت این مدل کلیدها، نسبت به سایر مدل ها بیشتر است.

 

سخن پایانی

کلید هوشمند اینترا با توجه به قابلیت هایی که دارد از گزینه های مهم برای هوشمند سازی خانه است. با استفاده از این کلیدها می توان سیستم روشنایی را به صورت خودکار کنترل کرد؛ همچنین امکان کنترل سیستم از راه دور نیز وجود دارد. هنگام تهیه کلید هوشمند باید به نکات بسیاری مانند متناسب بودن نوع کلید برای نیازتان توجه داشته باشید؛ همچنین تهیه این کلیدها از مراکز فروش معتبر بسیار مهم است. به طور مثال نمایندگی اینترا از معتبرترین مکان ها برای تهیه کلید هوشمند و تجهیزات آن به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

امنیت خانه هوشمند

امنیت خانه هوشمند به کمک تجهیزاتی پیشرفته و بروز تأمین می شود و می تواند محیطی امن و آرام را برای ساکنین فراهم سازد. این

خانه هوشمند knx

خانه هوشمند knx

برای داشتن یک خانه مدرن و هوشمند شما نیاز به تجهیزات بروز و پیشرفته knx دارید. راحتی و تنوع در این تجهیزات باعث شده تا

تینکر گیک لینک

تینکر گیک لینک

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا امروزه برای هوشمندسازی محیط خصوصاً منازل تجهیزات بروزی تولیدکننده استفاده شود. تینکر گیک لینک یکی از بهترین این تجهیزات بوده

تماس با ما