محصولات شهروز اسمارت

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا امروزه برای هوشمندسازی محیط خصوصاً منازل تجهیزات بروزی تولیدکننده استفاده شود. تینکر گیک لینک یکی از بهترین این تجهیزات بوده که برای کنترل سیستم هوشمند طراحی شده است. تمام لوازم به تینکر متصل می شوند تا بتوانند به صورت یکپارچه عملکرد خوبی داشته باشند. این هوشمندسازی بدون تخریب و از طریق کنترل از راه دور عمل می کند؛ به همین دلیل امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استقلال قرار گرفته است. برند گیک لینک از طریق مجموعه شهروز اسمارت ارائه می‌شود و ما در این مطلب شما را با انواع مختلف تجهیزات هوشمند و کاربرد آنها آشنا می کنیم.

معرفی تینکر گیک لینک

تینکر گیک لینک یکی از تجهیزات پرکاربرد در هوشمندسازی محیط بوده که فعالیت خود را بدون هیچ گونه تخریب و تنها به کمک سیستم کنترل از راه دور انجام می دهد. در واقع تینکر مرکزیت اصلی کنترل را به عهده دارد که تمام تجهیزات سیستم به آن وابسته هستند. برای یکپارچه شدن سایر تجهیزات، تینکر می تواند بهترین کارایی را داشته باشد. بی‌سیم بودن بزرگترین مزیت تینکر است؛ به همین دلیل تمام اتصالات به صورت کاملاً پیشرفته و بدون هیچ گونه سیمی انجام می شود. اتصال تمام تجهیزات به صورت وایرلس به تینکر باعث شده تا هوشمندسازی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

شما می توانید بدون اینکه تغییراتی اساسی در منزل ایجاد کنید تنها به کمک تینکر کیگ لینک یک سیستم هوشمند و پیشرفته داشته باشید. پس از نصب و اتصال تینکر به سایر تجهیزات شما یک اپلیکیشن ساده و راحت در اختیار دارید که می توانید بدون کوچکترین پیچیدگی با آن کار کنید و دستورات لازم را به قسمت های مختلف ساختمان اعم از روشنایی و امنیت و… ارسال نمایید. تینکر سرعت و قدرت را به صورت همزمان دارا است؛ به همین دلیل می تواند در کمترین زمان بهترین بازدهی را داشته باشد. تینکرهای برند گیک لینک از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و به مرور زمان کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهند.

 

کاربرد تینکر گیک لینک

تینکر گیگ لینک با سطح کاربری گسترده روانه بازار شده و می‌تواند در حوزه‌های مختلف عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. از کاربردهای مهم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم اعلان حریق: تینکر مجهز به سیستم اعلان حریق بوده به طوری که وقتی سنسور دود تحریک می شود تینکر عملکردی را از خود نشان می دهد و به دیگر تجهیزات پیغام قطع شیر گاز و یا آژیر را ارسال می کند.

سیستم امنیتی: با نصب تینکر در سیستم هوشمند شما می توانید امنیت محیط را دو چندان کنید. زمانی که سنسور حرکتی تحریک می شود به اعضای خانواده پیامک ارسال می شود یا آژیر خطر به صدا در می آید تا خطر را هشدار دهد.

سناریوی ذخیره سازی انرژی: کاربرد دیگر تینکر گیک لینک در سیستم هوشمندسازی تنظیم دما است. زمانی که دما کم و زیاد می شود تینکر به تجهیزات مربوطه اعلام می کند و با این عملکرد در ذخیره انرژی نقش مهمی را ایفا می کند.

ایجاد زمان بندی: با تینکر برنامه ریزی به خوبی تعریف می شود و شما می توانید برای هر چیزی زمان بندی خاصی را اعلام کنید. مثلاً تلویزیون روشن شود.

اعلام اخطار برق: زمانی که برق دچار قطع و وصلی می شود تینکر کمک می کند تا از طریق پیامک به اعضای اعلام گردد.
تینکر می تواند به عنوان یک روتر اینترنت هم عمل کند و به صورت بی‌سیم و باسیم به اینترنت متصل شود. امکان کنترل کردن تمام تجهیزاتی که دارای ریموت هستند به کمک تینکر گیک لینک امکان پذیر بوده و سرعت عمل کارها را بیشتر می کند. تینکر دارای باطری است و در صورت قطع شدن تا چند ساعت سیستم هوشمند را روشن نگه می دارد.

نمایندگی گیک لینک

نمایندگی گیک لینک تلاش کرده تا این برند معتبر را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد. شهروز اسمارت به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی های این برند در کشور در حال فعالیت است و با ارائه تینکر گیک لینک و سایر محصولات هوشمندسازی توانسته نیاز علاقه مندان به این سیستم را به راحتی برطرف سازد. تمام تجهیزات روشنایی و برقی و ایمنی که در این نمایندگی به فروش می رسند استاندارد جهانی دارند و از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند بدین ترتیب در هوشمند سازی توانسته اند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. این نمایندگی پوشش‌دهنده تمامی محصولات این شرکت است.

شهروز اسمارت به عنوان یک نمایندگی برتر و باسابقه تمامی محصولات تولیدی گیک لینک را چه به شکل عمده و چه به شکل خرد به متقاضیان عرضه می کند. افرادی که به دنبال نمایندگی های برتر هستند، همیشه این مجموعه را اولویت اول خود قرار می دهند. تمام تجهیزات تینکر گیک لینک این نمایندگی دارای گارانتی صحت و همچنین اصالت کالا هستند؛ به همین دلیل مشتری اطمینان خاطر بیشتری برای خرید دارد. با انتخاب نمایندگی معتبر احتمال خرید کالای تقلبی کاهش پیدا می کند. تجهیزات هوشمندی که در این نمایندگی به فروش می رسد قیمت مناسبی دارد به همین دلیل مصرف کنندگان قدرت خرید خواهند داشت.

 

خانه هوشمند Geeklink

برای داشتن خانه هوشمند geeklink شما نیاز به تجهیزات پیشرفته دارید تا بتوانید بهترین امکانات را به محیط اضافه کنید. سیستم امنیتی مهمترین چیز در خانه هوشمند است. این سیستم شامل سنسور حرکتی، سنسور دود و گاز و آژیر امنیتی و سنسور درب و پنجره است که برای هوشمندسازی یک انتخاب عالی به شمار می رود. برای اینکه میزان خسارت ناشی از خطرات احتمالی کاهش پیدا کند در هوشمند سازی تینکر گیک لینک نصب می شود. سیستم امنیتی توانسته کیفیت کار را تا حد زیادی افزایش دهد. برای خانه هوشمند سیستم روشنایی هم یک انتخاب عالی است.

تجهیزات برقی هم در خانه هوشمند geeklink نقش مهمی دارند که شامل رسیور، اسپلیت، پرده‌های برقی و… می شود. تینکر کینگ لینک مهمترین قطعه در این سیستم بوده که می تواند به کنترل بهتر کمک زیادی کند. طراحی تمام این تجهیزات به صورت کاملاً هوشمند بوده به همین دلیل شما می توانید یک خانه هوشمند پیشرفته داشته باشید. در این خانه هوشمند تمام امکانات به صورت بی‌سیم به هم متصل هستند و توسط تینکر به راحتی پشتیبانی می شوند.

کلید هوشمند گیک لینک

کلیدهای روشنایی در سیستم هوشمندسازی اهمیت زیادی دارند. تینکر گیک لینک ارتباط مستقیمی با تمام کلیدها برقرار می کند تا بتواند از راه دور به بهترین شکل آنها را کنترل کند. کلید هوشمند گیک لینک یک کلید منحصر به فرد بوده که توانایی اتصال به صورت بی‌سیم را هم دارد‌. این کلید هوشمند قابلیت های زیادی دارد و استفاده از آن کاملاً راحت است. لمسی بودن این کلیدها باعث شده تا قابلیت کنترل از راه دور خصوصاً با گوشی را داشته باشند. برای اینکه بتوانید درصد کامل روشنایی را مشاهده کنید نیاز به کلید هوشمند دارید. این کلید امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار می دهد و می توانید در همه جا آن را نصب کنید.

 

سخن پایانی

برای داشتن یک خانه هوشمند یک سیستم پیشرفته و هوشمند نیاز است. به همین دلیل شهروز اسمارت تمام تجهیزات هوشمند را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این مجموعه از نیروهای جوان و متخصص بهره برده تا بتواند هر روز محصولات متنوعی را در اختیار علاقه مندان به سیستم هوشمند قرار دهد. تمام تجهیزات استفاده شده بی‌سیم هستند به همین دلیل اتصال و یکپارچگی آنها کاملاً راحت است و بهترین عملکرد را دارند.

  دستگیره هوم لاک یکی از مدل های دستگیره هوشمند است. با استفاده از این دستگیره ها می توان با روش های مختلفی مانند اثر انگشت یا با استفاده از نرم افزار حتی خارج از خانه درب خانه را باز و بسته کرد. این قابلیت ها توسط وای فای ممکن می شوند؛ همچنین دستگیره ها امکان کنترل ورود و خروج از راه دور را نیز فراهم می‌کنند. با استفاده از این امکان صاحبخانه می تواند زمانی که خارج از خانه است، ورود و خروج افراد را کنترل کند. از مهم‌ترین مزیت‌های دستگیره های هوشمند، افزایش امنیت خانه است. در ادامه توضیحات بیشتری درباره دستگیره هوشمند ارائه خواهد شد.

کاربرد دستگیره هوشمند چیست؟

دستگیره هوم لاک، امکانات بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد. این دستگیره ها برخلاف دستگیره های معمولی مجهز به تکنولوژی های مختلفی هستند. تکنولوژی های بکار رفته در دستگیره هوشمند به صاحب خانه اجازه کنترل بیشتر بر ورود و خروج افراد به خانه اش را می دهد. قفل هوم لاک، ویژگی های مثبت بسیاری دارد که تعدادی از آنها بسیار مهم و کاربردی است. به طور مثال درب هایی که مجهز به دستگیره های هوشمند هستند قابلیت باز شدن با کلید را دارند. با این حال با استفاده از اثر انگشت، وارد کردن کد، تشخیص چهره، اسکن کف دست و یا کارت نیز می توان درب را باز کرد. از دیگر ویژگی های دستگیره دیجیتال هوم لاک، کنترل باز شدن قفل از راه دور است. در صورتی که همیشه در مورد قفل بودن یا نبودن درب تردید دارید، می توانید پس از خروج از خانه در هر مکانی که هستید از قفل بودن درب خانه به وسیله اپلیکیشن دستگیره هوشمند، مطمئن شوید.

دستگیره هوشمند هوم لاک

هوم لاک برند معروفی است که انواع و اقسام دستگیره های هوشمند را تولید و به بازار عرضه می کند. دستگیره هوم لاک دارای طراحی مدرن است و با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا مطابقت دارد. دوربین های به کار رفته در این دستگیره ها با شناسایی کف دست صاحب خانه، بدون نیاز به تشخیص اثر انگشت یا کارت، درب خانه را باز می کند. دستگیره های هوشمند تولید شده توسط برند هوم لاک امنیت خانه شما را تأمین می کنند؛ زیرا پس از متصل کردن دستگیره هوم لاک به وای فای، می‌توانید ورود و خروج افراد را از راه دور نیز کنترل کنید. به علاوه پس از اتصال به اینترنت، گزارشات مربوط به ورود و خروج از طریق پیام متنی برای صاحبخانه ارسال خواهد شد؛ همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید قبل از رسیدن به خانه در را برای مهمانی که پشت در منتظر است باز کنید.

امنیت دستگیره هوشمند هوم لاک

این دستگیره ها به قابلیت‌های امنیتی زیادی مجهز شده اند. از کاربردی ترین قابلیت های امنیتی این دستگیره می توان به رمز گمراه کننده اشاره کرد. بسیاری از مواقع ممکن است همراه با یک مهمان قصد ورود به خانه را داشته باشید. در این صورت می توانید از قابلیت رمز گمراه‌کننده برای مخفی کردن رمز ورود خانه تان استفاده کنید. برای اجراکردن این قابلیت کافی است تعدادی عدد گمراه‌کننده را وارد کنید. سپس رمز را به صورت مرتب و پیوسته وارد کنید و پس از آن دوباره اعداد گمراه کننده را بکار ببرید. در این صورت دستگیره هوم لاک، رمز صحیح وارد شده را از میان رمزهای وارد شده تشخیص می دهد و در را باز می کند. رمز یکبار مصرف نیز از دیگر امکاناتی است که در دستگیره هوشمند هوم لاک وجود دارد. زمانی که قصد دارید مهمان یا کارگر مورد اعتماد خود را وارد خانه کنید می توانید رمز یکبار مصرف را از اپلیکیشن آن دریافت کنید. سپس آن را برای فرد مورد نظر خود را ارسال نمایید. این رمز به مدت ۳ دقیقه فعال است و پس از آن غیر فعال خواهد شد. به طور کلی دستگیره هوم لاک را می توان با 8 روش زیر باز کرد:
  • شناسایی چهره
  • اسکن کف دست
  • اثر انگشت
  • کارت
  • رمز
  • اپلیکیشن از راه دور
  • رمز یک بار مصرف
  • کلید مکانیکی

قیمت دستگیره هوشمند

دستگیره هوم لاک در انواع و اقسام مدل ها طراحی و تولید می شود؛ به همین دلیل قیمت هر یک از مدل های این دستگیره متفاوت است. عوامل زیادی هستند که وجود یا عدم وجود آن ها می تواند در قیمت دستگیره تأثیرگذار باشد. بدیهی است که وجود امکانات بیشتر، باعث افزایش قیمت دستگیره مورد نظر می شود؛ همچنین کیفیت متریال بکار رفته برای طراحی دستگیره می‌تواند در قیمت آن تأثیر بگذارد. بی ثباتی اقتصاد کشور نیز از عواملی است که می‌تواند در ثابت نبودن قیمت دستگیره هوشمند هم لاک تأثیرگذار باشد. نکاتی که باید در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال رعایت شود خرید هر محصولی با توجه به کاربرد و بازار محصول، باید با توجه به یک سری نکات انجام شود. دستگیره هوم لاک نیز از این اصل مستثنی نیستند؛ به همین دلیل هنگام خرید دستگیره هوشمند بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید. رعایت این نکات باعث می‌شود که دستگیره ای مطابق با نیازتان خریداری کنید.

چگونگی عملکرد موتور

دستگیره های دیجیتال موجود در بازار، معمولاً دارای دو مدل هستند. دستگیره های مدل اول، موتورهای الکتریکی ای دارند که عملکرد دستگیره به آن ها بستگی دارد. وجود تعداد زیادی از ادوات الکترونیکی در دستگیره های نوع اول باعث عملکرد ضعیف این دستگیره ها شده است. از دیگر نکات موجود در مورد این مدل دستگیره ها مصرف بالای برق و کاهش عمر باتری دستگیره در مدت زمان کوتاه است. دومین مدل دستگیره های دیجیتالی بدون موتورهای الکتریکی و با نیروی کاربر کار می کنند. به این منظور که برای باز و بسته کردن این مدل دستگیره ها کاربرد باید از نیروی دست خود استفاده کند. هیچ موتوری در ساختار دستگیره های نوع دوم وجود ندارد؛ به همین دلیل احتمال خراب شدن آن ها بسیار پایین است و نسبت به نوع اول مصرف باتری بسیار کمتری دارند. هنگام خرید دستگیره دیجیتال به این نکته توجه داشته باشید. نکته دیگری که قابلی توجه است این است که دستگیره های نوع اول تمام اتومات بوده و عمل باز یا قفل کردن درب بر عهده خود دستگیره می باشد؛ اما در دستگیره های نوع دوم تمامی کارها توسط خود کاربر صورت می پذیرد.

قابلیت هشدار در مورد باتری

معمولاً دستگیره های هوشمند با استفاده از باتری کار می کنند؛ به همین دلیل ممکن است در مواردی به دلیل تمام شدن باتری دستگیره از کار بیفتد. برای حل این مشکل در بعضی از دستگیره های دیجیتالی، امکانی تعبیه شده است که هنگام تمام شدن باتری، در این مورد هشدار می دهد. هنگام خرید دستگیره هوم لاک دقت داشته باشید که دستگیره موردنظرتان این قابلیت را داشته باشد.

استقامت بدنه دستگیره هوشمند

قفل هوشمند هوم لاک، امکانات زیادی دارد. هر یک از این امکانات می تواند افراد را برای خرید این دستگیره های دیجیتالی مجاب کند. اما ایجاد امنیت بالا، یکی از مهمترین ویژگی هایی است که اکثر افراد به این دلیل از دستگیره های هوشمند استفاده می کنند؛ در نتیجه بهتر است دستگیره ها از متریال هایی ساخته شده باشند که به اندازه کافی در مقابل ضربه مقاومت دارند. هنگام خرید دستگیره هوشمند هوم لاک، حتماً این نکات را در نظر داشته باشید؛ در غیر این صورت ممکن است دستگیره خریداری شده در موارد مختلف باب میل شما عمل نکند.

سخن پایانی

دستگیره هوم لاک محصولی است که با استفاده از آن می‌توان بسیاری از مشکلات امنیتی، برای ورود غیرمجاز به خانه را حل کرد. نکات زیادی هستند که باید هنگام تهیه دستگیره دیجیتال به آن توجه شوند. خرید از فروشگاه های معتبر، از مهمترین نکات مربوط به خرید دستگیره های دیجیتال است. در صورتی که فروشگاه مورد نظر به اندازه کافی معتبر نباشد، ممکن است جنس های تقلبی با قیمت اجناس اصلی به فروش برساند. در این صورت خریدار به دلیل ضعف هایی که در دستگیره ها وجود دارد متحمل هزینه های زیادی به منظور تعمیرهای مجدد می شود. خرید از نمایندگی هوم لاک می تواند مشکل معتبر نبودن فروشگاه را حل کند.

برای داشتن یک خانه مدرن و هوشمند شما نیاز به تجهیزات بروز و پیشرفته knx دارید. راحتی و تنوع در این تجهیزات باعث شده تا خانه هوشمند knx بهترین سیستم گرمایشی، سرمایشی، روشنایی و امنیت را داشته باشد. هوشمندسازی به صورت کاملاً استاندارد انجام می شود؛ به همین دلیل بهترین عملکرد را دارد. با هوشمندسازی شما می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. داشتن یک خانه هوشمند مزیت های زیادی دارد و باعث شده تا امروزه مردم از این سیستم استقبال زیادی کنند. ما در این مطلب شما را با امکانات بیشتر خانه هوشمند آشنا می کنیم.

 

سیستم knx چیست؟

سیستم knx در هوشمندسازی نقش تعیین کننده ای دارد و برای کنترل سایر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. در خانه هوشمند knx تمام تجهیزات به صورت با سیم با هم در ارتباط هستند و یکپارچگی خاصی را ایجاد می کنند. سیستم هوشمند knx روی کابلی استاندارد به همین نام کار می کند و نمی تواند به کمک آن داده ها را منتقل کند. فعالیت تجهیزات مختلف در این سیستم بستگی به عملکرد knx دارد. اگر برای هوشمندسازی به دنبال یک پروتکل استاندارد ارتباطی هستید این سیستم می تواند بهترین گزینه باشد.

فعالیت این سیستم مبتنی بر osi بوده به همین دلیل می تواند ارتباط گسترده ای بین تمام تجهیزات ایجاد کند. خانه هوشمند knx به عنوان یکی از امن ترین پروتکل های هوشمندسازی معرفی می شود. امروزه تمام تجهیزات هوشمندسازی با این شبکه ارتباطی هم راستا هستند. سیستم knx با هر برندی که اجرا شود، عملکرد یکسانی دارد. با این سیستم شما نیازی به تابلو برق ندارید، چون منبع تغذیه آن کاملاً متفاوت خواهد بود.

محصولات knx

محصولات knx تنوع بسیار بالایی دارند و برای اجرای خانه هوشمند knx بهترین گزینه به شمار می روند. این محصولات مربوط به سیستم امنیتی، روشنایی، برق، گرمایشی و سرمایشی و… هستند که شما برای هوشمندسازی خانه مدرن به آنها نیاز دارید. این تجهیزات بیشتر به صورت بی سیم و لمسی هستند، چون در ساخت آنها تکنولوژی روز دنیا به کار رفته است. هر پنلی که در خانه هوشمند استفاده شود، جز این محصولات استاندارد است که کارایی خوبی هم دارد.

این محصولات توانایی کنترل تمام قسمت های خانه را دارند و می توانند محیطی کاملاً ایمن را برای شما فراهم سازند. تنوع در سایز و مدل آنها زیاد بوده به طوری که توانسته تمام سلیقه ها را به خوبی پوشش دهد. نصب این تجهیزات باید به صورت کاملاً استاندارد صورت بگیرد تا خطری این سیستم و همچنین خانه شما را تهدید نکند. دسترسی شما به محصولات knx زیاد بوده؛ چون نمایندگی ها فروش را به صورت عمده و در حجم بالاتر انجام می دهند.

 

ماژول های knx

ماژول های knx به عنوان یک منبع تغذیه و ایجاد ارتباط بین بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در قسمت های ورودی و خروجی خانه هوشمند knx نقش بسزایی را ایفا می کنند. ماژول دارای یک صفحه کلید دقیق بوده که کیفیت بالایی دارد و می توان به کمک آن سیستم هوشمند را به صورت دستی و اتوماتیک کنترل کرد. برای راه اندازی این سیستم شما نیاز به سوئیچ و اتصالات شناور ندارید، چون ماژول کار آنها را انجام می دهد.

ماژول ها نمونه های مختلفی دارند، به همین دلیل هرکدام کارایی خاصی را از خود نشان می دهند. ماژول های هوشمند تحت شبکه فعالیت خود را انجام می دهند؛ به همین دلیل به صورت باسیم با تمام تجهیزات در ارتباط هستند. ماژول knx می تواند به عنوان یک تکرارکننده در سیستم هوشمند ساختمان یا خانه هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

نمایندگی knx

نمایندگی knx توانسته با ارائه تجهیزات هوشمند و بروز به خوبی نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد. شما برای اجرای خانه هوشمند knx به این محصولات نیاز دارید؛ بنابراین باید آنها را در سطح کیفی بالا خریداری کنید. هدف اصلی فعالیت این مرکز مصرف بهینه انرژی است و در کنار آن به امنیت و رفاه هم اهمیت زیادی می دهد؛ به همین دلیل در تلاش است تا همیشه بهترین محصولات هوشمند را به دست مشتری برساند. تنوع تجهیزات knx در این نمایندگی زیاد بوده بدین ترتیب مشتری انتخاب زیادی پیش رو دارد.

شهروز اسمارت یک نمایندگی معتبر بوده که تمام تجهیزات را با گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد؛ به همین دلیل مشتری ها اطمینان بیشتری از انتخاب خود دارند. در دسترس بودن نمایندگی باعث شده تا معاملات در کمترین زمان و با هزینه کمتری انجام می شود که این می تواند برای مشتری سود خویی به همراه داشته باشد. نمایندگی فروش را به صورت مستقیم و بدون واسطه ها انجام می دهد؛ به همین دلیل قیمت ها همیشه مناسب تر است.

 

خرید ماژول knx

در خانه هوشمند knx ماژول ها نقش پررنگی دارند و در سیستم های مختلف از جمله تهویه مطبوع بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند. شهروز اسمارت با ارائه ماژول knx توانسته شرایط خریدی آسان و کم هزینه را برای مصرف کنندگان فراهم کند. خرید ماژول در مدل های مختلف صورت می گیرد و مشتری ها می توانند متناسب با نیاز و بودجه خود ماژول را به صورت تکی و یا عمده‌ای خریداری کنند.
چون ماژول جز تجهیزات اصلی این سیستم هوشمند است پس خرید ماژول knx کاملاً ضروری است و باید از یک مرکز معتبر خریداری شود. ماژول ها سیستم های پیشرفته و حساسی هستند، بدین ترتیب درون بسته بندی های کاملاً استاندارد و پلمب به فروش می رسند. در زمان خرید ماژول شما باید به برند و نوع بسته بندی و لگو استاندارد توجه زیادی کنید. ماژول های خریداری شده بهترین کیفیت و کارایی را دارند به همین دلیل می توانند در بخش های مختلف این سیستم انرژی موردنیاز را تأمین سازند.

 

خرید محصولات knx

کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات رقابت را برای خرید دوچندان کرده است. این محصولات بیشتر به صورت لمسی و باسیم طراحی شده اند به همین دلیل برای خانه هوشمند knx گزینه مناسبی هستند. خرید با گارانتی باعث شده تا شما بتوانید در زمان نصب و استفاده از این تجهیزات از خدمات پس از فروش نهایت استفاده را ببرید. برای خرید محصولات knx باید به این نام روی بسته بندی توجه کنید.

 

قیمت خانه هوشمند knx

قیمت خانه هوشمند knx بستگی به تجهیزاتی که شما در این سیستم پیاده می کنید دارد. اگر از محصولات بروز و پیشرفته و با برند معتبر استفاده کنید، قطعاً قیمت هوشمندسازی بیشتر خواهد بود. امکاناتی که شما برای هوشمند کردن خانه به کار می برید در همه جا یکسان نیست؛ بنابراین هر چه امکانات و قابلیت ها بیشتر باشد هزینه کار هم افزایش پیدا می کند؛ در نتیجه قیمت خانه هوشمند هم بیشتر خواهد شد. تورم و شرایط حاکم بر بازار باعث شده تا قیمت تمام تجهیزات افزایش پیدا کند؛ به همین دلیل اجرت کار هم بیشتر خواهد شد. اگرچه هوشمندسازی هزینه بردار است؛ اما امکانات رفاهی خوبی را برای شما فراهم می سازد.

سخن پایانی

در شهروز اسمارت تمام تجهیزات هوشمندسازی موجود می باشد که هرکدام برند مختص به خود را دارند. اگر به دنبال هوشمندسازی هستید باید ابتدا تجهیزات باکیفیت و بروز را انتخاب کنید. انتخاب متخصصین برای انجام این کار اهمیت زیادی دارد و باعث می شود تا سیستم هوشمند به صورت کاملاً ایمن و طبق استانداردهای روز دنیا انجام شود. ما در این مطلب سعی کردیم تا شناخت شما را از خانه هوشمند knx بیشتر کنیم. این شناخت باعث می شود تا شما به مزیت های این سیستم پی ببرید.

تماس با ما